Zołza
2023
Strefa interesów
Obersturmbannführer Bischoff
6.4
2023
Shazam! Gniew bogów
Dr Dario Bava (polski dubbing)
5.7
2023
Erynie
6.6
2022
Szczęście Mikołajka
(polski dubbing)
2022
Zołza
Sąsiad Sobańskich
5.7
2022
Niebezpieczni dżentelmeni
Johann, żandarm
6.1
2022
Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas
-
2021
Potężne Kaczory: Sezon na zmiany
2021
Pszczółka Maja: Mały wielki skarb
Leif (polski dubbing)
2021
Jak pokochałam gangstera
Karl, policjant
6.1
2021
Wesele
Hauptman
5.5
2021
Nareszcie sam w domu
Dyrygent (polski dubbing)
4.7
2021
Nawet myszy idą do nieba
Brat / Nornik / Mysz z lunaparku / Małpa / Pinczer / Sowa / Paw / Kameleon / Szop / Niedźwiedź /Chrabąszcz / Nochal / Krab / Lisi brat (polski dubbing)
6.7
2021
Ella Bella Bingo
Tata Johnnego / Jurgen / Sprzedawca lodów (polski dubbing)
-
2020
Dziki Zachód Calamity Jane
Pionier / Samson / Mieszkaniec miasta (polski dubbing)
2020
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu
(polski dubbing)
-
2020
Listy do M. 4
Maniek
5.3
2020
39 i pół tygodnia
6.7
2019
Gang zwierzaków
Bob / Beezer (polski dubbing)
5.4
2019
Panda i banda
Oskar (polski dubbing)
6.1
2019
Kraina cudów
Steve (polski dubbing)
6.0
2019
Ukryta gra
Niemiecki dziennikarz
6.5
2019
Drogi wolności
2018
Rozczarowani
6.9
2018
3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii
6.6
2018
Miłość na Mazurach
Janusz
2018
Agent Kot
Eustachy (polski dubbing)
6.1
2018
Sekretny świat kotów
Kpt. Antylopa (polski dubbing)
6.0
2018
Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra
Pirat (polski dubbing)
6.4
2018
Luis i obcy
Bing (polski dubbing)
6.5
2018
Uprowadzona księżniczka
Fabian (polski dubbing)
6.7
2018
Planeta Singli 2
Agent Beaty
6.3
2018
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
Grześ (polski dubbing)
6.2
2018
Baśnie i bajki polskie
2017
Belle Époque
5.0
2017
Bruno i Bucior: To niemożliwe w Macdonald Hall
George Wexford-Smyth III (polski dubbing)
-
2017
Bruno i Boots: Chłopaki kontra Wizzle
George Wexford-Smyth III (polski dubbing)
-
2017
Arka Noego
Żyrafa (głos)
-
2017
Riko prawie bocian
Gołąb z beretem (polski dubbing)
5.7
2017
Wonder Woman
Sameer (polski dubbing)
6.5
2017
Dwoje we troje
2016
Łowcy trolli
6.9
2016
Bruno i Bucior: Wskakujcie do basenu
George Wexford-Smyth III (polski dubbing)
-
2016
Szkoła uwodzenia Czesława M.
Aktor
4.5
2016
Zwierzogród
Oryx (polski dubbing)
7.7
2016
Balerina
(polski dubbing)
6.6
2016
Wilk w owczej skórze
Moz (polski dubbing)
5.7
2016
Boy 7
Policjant / Louis (polski dubbing)
5.7
2015/I
Alfa i Omega: Rodzinne wakacje
Paddy (polski dubbing)
-
2015
7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – nowe przygody
Duduś (polski dubbing)
2015
Dzielny kogut Maniek
(polski dubbing)
2015
SpongeBob: Na suchym lądzie
Szkielet ptaka (polski dubbing)
5.5
2015
Na krawędzi
6.7
2014
Na dobre i na złe
5.6
2014
Alfa i Omega: Legenda Zębatej Jaskini
Paddy (polski dubbing)
-
2014
Batman i Liga Sprawiedliwości
gwary (polski dubbing)
6.3
2014
Alfa i Omega 3: Igrzyska w wilczym stylu
Paddy (polski dubbing)
2014
Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu
(polski dubbing)
6.6
2014
Listonosz Pat i wielki świat
(polski dubbing)
2014
Gang Wiewióra
(polski dubbing)
5.8
2014
Dżej Dżej
Niemiecki żeglarz
3.7
2014
Pingwiny z Madagaskaru
7.7
2010-2013
Lekarze
6.1
2013
Szpiedzy w Warszawie
6.2
2013
Rick i Morty
7.9
2013
Zakochany Madagaskar
Marty / Zebry (polski dubbing)
6.5
2013
Alfa i Omega: Święta w wilczym stylu
Paddy (polski dubbing)
2013
Scooby-Doo! Upiór w operze
Pracownik techniczny / Waldo / Policjant (polski dubbing)
6.7
2013
Kumba
Nigel (polski dubbing)
6.3
2013
Agent specjalny Oso
-
2009-2012
Ben 10: Zniszczyć wszystkich kosmitów
Szara Materia / Azmuth (polski dubbing)
2012
Renifer Niko ratuje brata
Eddie, orzeł (polski dubbing)
6.2
2012
Monsuno
-
2012
Żółwik Sammy 2
Fisio (polski dubbing)
6.3
2012
Zambezia
Mushana (polski dubbing)
5.6
2012
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć
SS-man w szpitalu
4.6
2012
Madagaskar 3
Marty (polski dubbing)
6.4
2012
Instynkt
6.3
2011
Weselna Polka
Marcin
2010
Brat zastępowy
(polski dubbing)
6.7
2010
Joanna
Żołnierz
6.7
2010
Kot Gaturro
Miauczuś (polski dubbing)
2010
Liga złośliwców
-
2009
Madagwiazdka
Marty (polski dubbing)
6.7
2009
Barbie i trzy muszkieterki
Strażnik pałacowy / Herold (polski dubbing)
5.9
2009
Program ochrony Księżniczek
Dimitri (polski dubbing)
6.8
2009
Hannah Montana. Film
(polski dubbing)
6.5
2009
Góra czarownic
(polski dubbing)
5.9
2009
Czas honoru
7.6
2008
Dex Hamilton - Kosmiczny entomolog
-
2008
High School Musical 3: Ostatnia klasa
Jason Cross (polski dubbing)
5.8
2008
Dzielny Despero
(polski dubbing)
6.4
2008
Madagaskar 2
Marty (polski dubbing)
7.2
2008
Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego
6.6
2007
Kryminalni
6.7
2006-2007
Zagroda według Otisa
2007
Pokémon
6.4
2006
Śmierć rotmistrza Pileckiego
Por. Ryszard Czarkowski, protokolant
-
2006
Krowy na wypasie
(polski dubbing)
6.1
2006
Wpuszczony w kanał
(polski dubbing)
6.7
2006
Z życia nastoletniego robota: Ucieczka z planety Roju
Sheldon (polski dubbing)
2005
Parę osób, mały czas
Dyskutant
6.4
2005
Madagaskar
Zebra Marty (polski dubbing)
7.6
2005
Rogate ranczo
Buck (polski dubbing)
6.2
2004
Zapłata
(polski dubbing)
6.5
2003
Beatryks Cenci
-
2001
Było sobie życie
Piotrek / Płytka krwi / Biała krwinka / Czerwone krwinki / Pracownik w niebieskim stroju roboczym / Uszkodzona biała krwinka / Enzym
Krew 1x5
Piotrek / Płytka krwi (polski dubbing)
Szpik kostny 1x4
Biała krwinka / Czerwone krwinki / Piotrek / Pracownik w niebieskim stroju roboczym / Uszkodzona biała krwinka (polski dubbing)
Planeta komórek 1x1
Enzym (polski dubbing)
Zobacz wszystkie 3 epizody »
7.7
1989
Podniebna poczta Kiki
(polski dubbing)
7.5
1989
Wilk Bardzozły
Praktyczna świnka (polski dubbing) (Studio Sonica)
1934
Grajek z Hamelin
Grajek z Hamelin (polski dubbing) (Studio Sonica)
1933
Trzy małe świnki
Praktyczna świnka (polski dubbing) (wersja Studia Sonica)
6.9
1933