Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Leitch |
4,0
|
|
Chris O'Hara
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Deborah Antoniou
(asystent)
|
||
Paul Barry
(asystent)
|
||
Tom McCaw
(asystent)
|
||
Georgia Mills
(asystent)
|
||
Georgia Nottage
(asystent)
|
||
Emily O'Connell
(asystent)
|
||
Neil Sharma
(asystent)
|
||
Xander Collier
(asystent / asystent: druga ekipa)
|
||
Luke Dunham
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Matthew Busson
(asystent) (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Drew Pearce |
6,0
|
|
Merran Elliot
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Forest Lin
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
Guymon Casady
producent
|
||
Ryan Gosling
producent
|
7,7
|
|
David Leitch
producent
|
4,0
|
|
Kelly McCormick
producent
|
||
Peter Cramer
producent wykonawczy
|
||
Glen A. Larson
producent wykonawczy
|
||
Cecil O'Connor
producent wykonawczy
|
||
Drew Pearce
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Matt Reilly
producent wykonawczy
|
||
Geoff Shaevitz
producent wykonawczy
|
||
Monique Bryson
producent (asystent)
|
||
Paul Barry
współproducent
|
||
Adam McCarthy
kierownik produkcji
|
||
Christina Toy
kierownik produkcji
|
||
Anne Bruning
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Anna McDonnell
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Emily Brassil
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lulu Compton
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Holly Irvine
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sorcha Rush
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nicola Sercombe
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Angelina Tsinganos Cortazzo
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Paul Sullivan
nadzorca produkcji
|
||
Samantha Kelly
koordynator produkcji
|
||
Linus Gibson
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Geordie Brown
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Sean T. Stratton
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ryan Gosling
Colt Seavers
|
7,7
|
|
Emily Blunt
Jody Moreno
|
8,0
|
|
Aaron Taylor-Johnson
Tom Ryder
|
6,6
|
|
Hannah Waddingham
Gail Meyer
|
7,0
|
|
Teresa Palmer
Iggy Starr
|
7,1
|
|
Stephanie Hsu
Alma Milan
|
||
Winston Duke
Dan Tucker
|
6,0
|
|
Lee Majors
The Fall Guy
|
||
Ben Knight
Dressler
|
||
Adam Dunn
Nigel
|
||
Jack Doherty
Burke
|
||
Beth Champion
Asystentka reżysera w Nowym Jorku
|
||
Robert McFarlane
Obdarty żołnierz
|
||
Matuse
Doone
|
||
Zara Michales
Venti Kushner
|
||
Ioane Saula
Birdie
|
||
Gregory J. Fryer
Rush McCabe
|
||
Madeleine Wilson
Producentka
|
||
Kalkidan China
Darla, scenarzystka
|
||
Angela Nica Sullen
Montażystka
|
||
Di Smith
Pisarka
|
||
Megan O'Connell
Rekwizytorka
|
||
Jack Doherty
Kierownik transportu
|
||
Tony Lynch
Pilot helikoptera
|
||
Georgia Nottage
Operator samochodu z ramieniem
|
||
David Collins
Ray, mikser
|
||
Semu Filipo
Mike Mike
|
||
Andrew Owen
Armstrong
|
||
Dan Reardon
Fry
|
||
Marky Lee Campbell
Hymes
|
||
Chris Matheson
Rondell
|
||
Nathaniel Langworthy
Policjant z Sydney
|
||
Tim Franklin
Bro z Los Angeles
|
||
Scott Johnson
Reżyser
|
||
Emily Havea
Lekarka
|
||
Lawrence Ola
Lekarz
|
||
Cassandra Sorrell
Pani z recepcji
|
||
Ben Gerrard
Kevin
|
||
Diego Retamales
Służący kapitana
|
||
Simon Brook McLachlan
Spiker wiadomości
|
||
Alex Lee
Prezenter
|
||
Andy Ryan
Uczestnik karaoke
|
||
Heather Thomas
Jody Banks
|
||
Madeleine Jones
Czytelniczka
|
||
Rakel Rose
Imprezowiczka
|
||
Tashrif Islam
Pieszy
|
||
Nathan Bates
Imprezowicz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Cohen
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tahlia Crinis
Sierż. Eloise Park (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonah Erofeyeff
Obdarty żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Gladstone
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luisa Mariano
Klubowiczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nova Onas
Piesza (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shakriya Tarinyawat
Pasażer tramwaju / Pieszy / Uczestnik CommicCon (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Wood
Reporterka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jonathan Sela
(kierownik zdjęć)
|
||
Bridger Nielson
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
6,0
|
|
Dylan Goss
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Adam Kuiper
(główna pomoc techniczna)
|
||
Paul Micallef
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Joshua Calder
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Jonathan Scott
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Darian Bartley
(główna pomoc techniczna) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Louis Coles
(główna pomoc techniczna) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Kane Grosvenor
(pomoc techniczna)
|
||
London Hartard
(pomoc techniczna)
|
||
Matthew Love
(pomoc techniczna)
|
||
Braydon Pauling
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Taylor
(pomoc techniczna)
|
||
Suvipra Vaidya
(pomoc techniczna)
|
||
Mal Booth
(pomoc techniczna)
|
||
Luke Patterson
(pomoc techniczna / pomoc techniczna: druga ekipa)
|
||
Lachlan Bain
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Zeb Simpson
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Ben Hunt
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Zac Haniotis
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Stephanie Jewell
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Dan Micallef
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Troy Paschini
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Daniel Wren
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Steve Caldwell
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Thomas Pennell
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Dominic Lewis |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Sarah Evelyn | ||
Montaż | Ocena | |
Elísabet Ronaldsdóttir |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Evelyne Noraz
charakteryzator osobisty: Emily Blunt
|
||
Michelle Johnson
fryzjer osobisty: Emily Blunt
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stian Dahlslett
grafik koncepcyjny
|
||
David Scheunemann
scenograf
|
8,0
|
|
Patrick Howe
dyrektor artystyczny
|
||
Patrick James Howe
dyrektor artystyczny
|
||
Sarah Larcombe
dyrektor artystyczny
|
||
Max Nadilo
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Tarnia Nicol
dyrektor artystyczny
|
||
Charlie Revai
dyrektor artystyczny
|
||
Christian Petersen
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
Guntis Sics
mikser
|
||
Stephen P. Robinson
projektant dźwięku
|
||
Hamish Howes
dźwięk (rezerwowy)
|
||
Michael Baird
montaż dialogów
|
||
Shane Hayes
montaż dialogów
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Tavish Grade
mikser imitacji
|
||
Carlos Sotolongo
mikser postsynchronu
|
||
Chris Whiteside
mikser postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Julian Borbidge
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Daniel Carlisle
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Tristan Fitzgerald
nadzorca efektów specjalnych
|
4,0
|
|
Taj Trengove
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Arthur Spink Jr.
nadzorca efektów specjalnych (asystent)
|
7,0
|
|
Raytheon Buna
projektant efektów specjalnych
|
||
Tim Riach
efekty specjalne
|
||
James Paul
technik
|
||
Tim Whiteley
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lindsay Graham
dobór obsady
|
||
Mary Vernieu
dobór obsady
|
||
Rachel Guerrero
dobór obsady (asystent)
|
||
Adam Kronenberger
dobór obsady (asystent)
|
||
Kirsty McGregor
nadzorca doboru obsady (Australia)
|
||
Stevie Ray
nadzorca doboru obsady (Australia)
|
||
Morgan Smallbone
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Skyler Zurn
dodatkowy dobór obsady
|
||
Luke Mangraviti
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Michael Keegan Sheppard
dodatkowy dobór obsady (stażysta)
|
||
Keir Beck
koordynator kaskaderów
|
||
Leon Stripp
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Jonathan Eusebio
koordynator scen walki
|
||
Nuo Sun
koordynator scen walki
|
||
Can Aydin
koordynator scen walki (asystent)
|
||
Micah Moore
koordynator scen walki (asystent)
|
||
Troy Lindsay Brown
kaskader dublujący: Ryan Gosling
|
||
Logan Holladay
kaskader dublujący: Ryan Gosling
|
||
Ben Jenkin
kaskader dublujący: Ryan Gosling
|
||
Justin Eaton
kaskader dublujący: Aaron Taylor-Johnson i Ryan Gosling
|
||
Chanique Greyling
kaskader dublujący: Hannah Waddingham
|
||
Bridget Burt
kaskader dublujący
|
||
Amanda Giblin
kaskader dublujący
|
||
Yasushi Asaya
kaskader
|
||
Cory Beeston
kaskader
|
||
Jake Bennett
kaskader
|
||
Georgie Blackwell
kaskader
|
||
Cameron Brown
kaskader
|
||
Bridget Burt
kaskader
|
||
Marky Lee Campbell
kaskader
|
||
David Caputo
kaskader
|
||
David Chea
kaskader
|
||
Miles Chen
kaskader
|
||
Jimmy Christiansen
kaskader
|
||
Andy Clarke
kaskader
|
||
Corey Creed
kaskader
|
||
Zarene Dallas
kaskader
|
||
Haydn Dalton
kaskader
|
||
James Davies
kaskader
|
||
Monique Anne Dawes
kaskader
|
||
Darvin Dela Cruz
kaskader
|
||
Aaron Dexter
kaskader
|
||
Sebastian Dickins
kaskader
|
||
Mike Duncan
kaskader
|
||
Mel Eckert
kaskader
|
||
Nash Edgerton
kaskader
|
7,0
|
|
Rob Flanagan
kaskader
|
||
Zuzi Fort
kaskader
|
||
Scott James George
kaskader
|
||
Dion Gleeson
kaskader
|
||
Dean Gould
kaskader
|
||
Garreth Hadfield
kaskader
|
||
Nigel Harbach
kaskader
|
6,0
|
|
Sean Harnett
kaskader
|
||
Brayden Havard
kaskader
|
||
Neal Horton
kaskader
|
||
Robert Houillion
kaskader
|
||
Sarah Huston
kaskader
|
||
Thomas Italiano
kaskader
|
||
Samuel Johnson
kaskader
|
||
Robert Jones
kaskader
|
||
Michael Jupp
kaskader
|
||
Ali Kadhim
kaskader
|
||
Jay Kealy
kaskader
|
||
Sarah Laidler
kaskader
|
||
Tabitha Law
kaskader
|
||
Jordan Le Goueff
kaskader
|
||
Ella Lynch
kaskader
|
||
Kelly Marie
kaskader
|
||
Xanthia Marinelli
kaskader
|
||
Eric Mbanda
kaskader
|
||
Joel Menagé
kaskader
|
||
Olga Miller
kaskader
|
||
Steve Morris
kaskader
|
||
Jackie Murray
kaskader
|
||
Daniel Nelson
kaskader
|
||
Talayna Moana Nikora
kaskader
|
||
Gulliver Page
kaskader
|
||
Leroy Page
kaskader
|
||
Timothy Parsons
kaskader
|
||
Philip Partridge
kaskader
|
||
Dean Povic
kaskader
|
||
Mirko Radas
kaskader
|
||
Mark Rayner
kaskader
|
||
Dan Reardon
kaskader
|
||
Cassie Riley
kaskader
|
||
Madison Rowe
kaskader
|
||
Jesse Rowles
kaskader
|
||
Adele Samus
kaskader
|
||
David Semery
kaskader
|
||
Max Sharkey
kaskader
|
||
Alek Skar
kaskader
|
||
Riley Suter
kaskader
|
||
Carly Thomas
kaskader
|
||
Kaiser Tin-u
kaskader
|
||
Jake Walton
kaskader
|
||
John Walton
kaskader
|
||
Lachlan Ward
kaskader
|
||
Daniel Weaver
kaskader
|
||
Tye Wilkie
kaskader
|
||
Kevin Willie
kaskader
|
||
Shaun Wood
kaskader
|
||
Tyson Young
kaskader
|
||
Yeye Zhou
kaskader
|
||
Scott Fisher
układacz
|
||
Timothy Frost
układacz
|
||
Nathan Kannegiesser
układacz
|
||
Chris Matheson
układacz
|
||
Daniel Nelson
układacz
|
||
Lachlan Ward
układacz
|
||
BJ McDonnell
operator steadicam
|
4,0
|
|
Richard Bradshaw
operator kamery
|
||
Kate Eccarius
operator kamery
|
||
BJ McDonnell
operator kamery
|
4,0
|
|
Stephen Oh
operator kamery
|
||
Rob Stagg
operator kamery
|
||
Jay Torta
operator kamery
|
||
Darren Mak
operator kamery (asystent)
|
||
Ben Robinson
operator kamery (asystent)
|
||
Nicola Kirkby
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Paul Shakeshaft
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Frank Flick
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Jani Häkli
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Francesco Cardinale
fotograf (asystent)
|
||
Rebecca Crowe
fotograf (asystent)
|
||
Stephen Early
fotograf (asystent)
|
||
Lauren Gentry
fotograf (asystent)
|
||
Jimmy E. Jensen
fotograf (asystent)
|
||
Hannah Klassek
fotograf (asystent)
|
||
Justin Latimer
fotograf (asystent)
|
||
James Bilich
fotograf (asystent) (druga ekipa)
|
||
Steivan Hasler
fotograf (asystent) (druga ekipa)
|
||
Patrick Jaeger
fotograf (asystent) (druga ekipa)
|
||
Dillon Mak
fotograf (asystent) (dodatkowy)
|
||
Giulio Raimondo
fotograf (asystent) (dodatkowy)
|
||
Molly Sutherland
fotograf (asystent) (dodatkowy)
|
||
Steve Daley
oświetlenie
|
||
Nicki Renwick
oświetlenie
|
||
Kyle Stephens
oświetlenie
|
||
Michael Thompson
oświetlenie
|
||
Tommy Hankinson
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Yoshi Kwan
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Gabriel Morrison
oświetlenie (dodatkowy)
|
||
Corey Harris
oświetlenie (główna pomoc techniczna)
|
||
Mark Rogers
fotosista (dodatkowy)
|
||
Ali Bell
fotosista (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Samuel J Hopkins
elektryk
|
||
Renee McClenahan
elektryk
|
||
Michael Pedder
elektryk
|
||
Alexander James
elektryk (dodatkowy)
|
||
Nick Abcarian
zecer
|
||
Carlos A. Alarcon
zecer
|
||
Ximena Alvarez Maschio
zecer
|
||
Yogesh Badhe
zecer
|
||
Joseph Bailey
zecer
|
||
Johnathan R. Banta
zecer
|
||
Alexandre Boucher
zecer
|
||
Vince Bufalino
zecer
|
||
Natan Campos
zecer
|
||
Guillaume Charrin
zecer
|
||
Aditi Chaudhury
zecer
|
||
Sean Coonce
zecer
|
||
Jeremie Costard
zecer
|
||
Bogdan Cristescu
zecer
|
||
Steve Cronin
zecer
|
||
Michal Daniel Bental
zecer
|
||
Sophie Duchesne
zecer
|
||
David Ferron
zecer
|
||
Patricia Gaumond
zecer
|
||
Drew Hagelin
zecer
|
||
Kayla Huitema
zecer
|
||
Benoit Imbert
zecer
|
||
Mitchell Kehn
zecer
|
||
Byeo Ri Kim
zecer
|
||
Dina Kuznetsova
zecer
|
||
Anaïs Lacoste
zecer
|
||
Wooyeon Lee
zecer
|
||
Kate T.C. Lin
zecer
|
||
Clément Liégeois
zecer
|
||
Sri Harish Mathanagopalsamy
zecer
|
||
Steve McGee
zecer
|
||
Rei Motora
zecer
|
||
Danel Nehmad
zecer
|
||
Joo-Hwan Park
zecer
|
||
Jennyfer Pellerin
zecer
|
||
Adam Pettigrove
zecer
|
||
Carlos Fernando Pimentel
zecer
|
||
Mike Portoghese
zecer
|
||
Yu Qin
zecer
|
||
Callum Reynolds
zecer
|
||
Marco Salvatori
zecer
|
||
Nerina Sanchez
zecer
|
||
Eric Schweickert
zecer
|
||
Austin Sweeney
zecer
|
||
Georges Tomero
zecer
|
||
Alexandra Turmel
zecer
|
||
Barbara Valente
zecer
|
||
Merinda Janse van Rensburg
zecer
|
||
Tracey Vaz
zecer
|
||
Nidhi Agarwal
układ graficzny
|
||
Jeremy Beaulne
układ graficzny
|
||
Sophie Beck
układ graficzny
|
||
Florence Fortin-Dapozzo
układ graficzny
|
||
Tom Malcolm
układ graficzny
|
||
Katie McCabe-Sortini
układ graficzny
|
||
Robert Nzengou-Tayo
układ graficzny
|
||
Ousama Alchikh
układ graficzny
|
||
Blake Anderson
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Wayne Kresil
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Britton Plewes
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
George Tatchell
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
William Appleby
montaż efektów wizualnych
|
||
Anna Guerin
montaż efektów wizualnych
|
||
Wong Kai-Bin
montaż efektów wizualnych
|
||
Jonathan Lancelot
montaż efektów wizualnych
|
||
James Lu
montaż efektów wizualnych
|
||
Michaël Michaud
montaż efektów wizualnych
|
||
Michel Raad
montaż efektów wizualnych
|
||
Callum Gee
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wendy Nomiyama
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Ronny Ascencio
efekty wizualne
|
||
Thomas Baxter
efekty wizualne
|
||
Terry Beck
efekty wizualne
|
||
Terry Klopfenstein
efekty wizualne
|
||
George Manolache
efekty wizualne
|
||
Renee Marsland
efekty wizualne
|
||
Liam Whitehouse
efekty wizualne
|
||
Lena Bahrs
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Thomas Clary
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Henrik Fett
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Noah Bish
animator
|
||
Christopher Doe
animator
|
||
Riette du Toit
animator
|
||
Jonathan Louis
animator
|
||
Audrey Melancon
animator
|
||
Sanjay Tawalay
animator
|
||
Anna Berdashkevich
animator
|
||
Daniel Goodwin
animator
|
||
Angie Prindle
animator
|
||
Daniel Boshkovski
efekty wizualne
|
||
Daniel Boshkovski
malarz animacji
|
||
Yuliia Kondratova
efekty wizualne
|
||
Yuliia Kondratova
malarz animacji
|
||
Arianne Poulin
efekty wizualne
|
||
Arianne Poulin
malarz animacji
|
||
Maryam Sabouri Nia
efekty wizualne
|
||
Maryam Sabouri Nia
malarz animacji
|
||
Mauricio Treviño Vargas
efekty wizualne
|
||
Mauricio Treviño Vargas
malarz animacji
|
Pozostałe
Proszę czekać…